تاریخ دقیق پخش سریال فوق لیسانسه ها مشخص شد + تریلر

اخبار
30th اکتبر 2019

تاریخ دقیق پخش سریال فوق لیسانسه ها مشخص شد + تریلر

سریال فوق لیسانسه ها

بدون شک «لیسانسه ها» یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیون ایران است؛ این مجموعه به نویسندگی ایمان صفایی و سروش صحت به یکی از درخشان ترین سریال های ایرانی تبدیل شده است؛ همچنین کارگردانی این سریال نیز بر عهده سروش صحت می باشد. لیسانسه ها در دو فصل تولید شده بود و اکنون خبرها حاکی از آن است که فصل سوم این سریال تحت عنوان «فوق لیسانسه ها» تولید شده و آماده پخش میباشد.

تاریخ پخش سریال فوق لیسانسه ها

سریال فوق لیسانسه ها پس از اتمام مینی سریال «گیلوا» پخش خواهد شد. این مینی سریال از تولیدات جدید شبکه سه سیما میباشد و در چند قسمت کوتاه ارائه خواهد شد. طبق اعلام تهیه کننده فوق لیسانسه ها، این مجموعه بصورت دقیق از ۱۷ آبان ماه به روی آنتن خواهد رفت. رضا جودی گفت: ۲۰ قسمت از این سریال آماده پخش است و در حین پخش سریال نیز قسمت های دیگر تصویربرداری خواهند شد.

تاریخ پخش سریال فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، امیر کاظمی ایفاگر کاراکتر های پایه و اصلی این سریال خواهند بود؛ همچنین بازیگران مطرحی چون عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران و آتنه فقیه نصیری در این مجموعه ایفای نقش می کنند.

داستان سریال

داستان سریال لیسانسه ها در مورد پسر جوانی بود که بعد از گرفتن لیسانس شغل درست و حسابی پیدا نکرد و در حسرت ازدواج مانده است.

رضا جودی تهیه کننده سریال فوق لیسانسه ها با اشاره به زمان پایان تصویربرداری این سریال گفت: همه اینها به سرعت تولید ما بستگی دارد و اگر سرعتمان بالا باشد بالطبع زودتر به پخش می‌رسیم، اما سرعت تولیدمان با توجه به شرایط موجود و حساسیت و محدودیت‌هایی که وجود دارد، بالا نیست.

تریلر سریال فوق لیسانسه ها

منبع : ترند

, , , , , ,

نظرات