عکس های زوزیبینی تونزی مانکن آفریقایی که دختر شایسته ۲۰۱۹ شد

جالب و خواندنی
12th دسامبر 2019

مانکن آفریقای جنوبی زوزیبینی تونزی دختر شایسته ۲۰۱۹ را از آن خود کرد. این جوان ۲۶ ساله با دوشیزه جهان پورتوریکو مادیسون اندرسون در رده دوم قرار گرفت.

دختر شایسته 2019

عکس های دختر شایسته ۲۰۱۹

مانکن اهل آفریقای جنوبی می‌گوید در دنیایی بزرگ شده است که زنی با رنگ پوست او زیبا محسوب نمی‌شد؛ اما امروز این طور نیست. از سال ۲۰۱۱ تا امروز، زنی سیاه پوست در این مسابقات برنده نشده بود.

اخبار,اخبار فرهنگی,دختر شایسته ۲۰۱۹

از شرکت‌کننده‌ها پرسشهایی در رابطه با تغییرات اقلیمی، شبکه های اجتماعی و اعتراضات مردمی پاسخ دادند. زوزیبینی ۲۶ ساله در پاسخ به پرسشی که باید به دختران جوان چه چیزی یاد داد گفت مدیریت برای زنان مهمترین مسأله است.

اپرا وینفری، چهره مشهور تلویزیونی آمریکا، نیز به تونزی تبریک گفت و سخنان او را در اهمیت آموزش مدیریت به دختران جوان تأیید کرد و از او برای دیدار از “آکادمی مدیریت اپرا وینفری برای دختران” دعوت کرد.

هشتگ “#دخترشایسته‌‌جهان” (#MissUniverse) بلافاصله پس از پیروزی دختر شایسته آفریقای جنوبی تبدیل به یکی از ترندهای توییتر شد.

مانکن آفریقایی دوشیزه شایسته سال ۲۰۱۹

اخبار,اخبار فرهنگی,دختر شایسته ۲۰۱۹

عکس های دختر شایسته ۲۰۱۹

زوزیبینی در ماه اوت، تاج دختر شایسته آفریقای جنوبی را بر سر گذاشت. سازمان “میس یونیورس” او را به عنوان “مروج زیبایی طبیعی” توصیف کرده است.

دختر شایسته جدید دنیا همچنین از مدافعان حقوق زنان است و مبارزه با خشونت‌‌های جنسیتی را در اولویت‌‌های خود قرار داده است.

اخبار,اخبار فرهنگی,دختر شایسته ۲۰۱۹

مانکن آفریقایی دوشیزه شایسته سال ۲۰۱۹

منبع : بیتوته

, , , , , , , , ,

نظرات